ЄДИНОЮ КОМАНДОЮ ДО ПЕРЕМОГИ НА АГРАРНОМУ ФРОНТІ

❗17 серпня Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА агропромислового розвитку провела робочу зустріч з завідувачем секретаріату Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики Олександром Старинцем.

Нараду було розпочато з актуальних питань аграрного сектору Одещини: підсумки збиральної кампанії, проведення посівної під врожай 2024 року.

💬«Одещина серед лідерів в аграрної галузі. Гарні результати ЖНИВ-2023, грамотна робота з плануванням посівних площ під врожай наступного року, продовольча безпека — все це говорить про злагоджену та професійну роботу”, – зазначив Олександр СТАРИНЕЦЬ.

❗Під час наради було обговорено низку питань щодо напрямків роботи галузі тваринництва, виноробства та державної підтримки агросектора.

💬“Аграрний сектор визначений одним з пріоритетних в рамках реалізації Плану Відновлення України. Діалог в рамках робочих нарад різного рівня дозволить якомога якісніше відобразити потреби сектору, а також підготувати якісні та реалістичні проєкти розвитку галузі”, – зазначає Алла СТОЯНОВА.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!