НОВА ПРОЦЕДУРА ЗДІЙСНЕННЯ ВЕТЕРИНАРНОГО ФАРМАКОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ

❗Мінагрополітики вводить нову процедуру фармакологічного нагляду за обігом ветеринарних ліків. Ухвалено відповідний наказ міністерства № 1397 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань обігу ветеринарних лікарських засобів». Документ ухвалено відповідно до виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

🤝Нова процедура сприятиме надходженню на внутрішній ринок та обіг якісних, безпечних і ефективних ветеринарних лікарських засобів. Матиме позитивний вплив на безпечність харчових продуктів, здоров’я продуктивних та непродуктивних тварин.

✔Також громадяни у яких погіршилось здоров’я після контактування з ветеринарними лікарськими засобами, зможуть залишити повідомлення про побічну дію таких ліків в Національній системі ветеринарного фармакологічного нагляду.

📢Наказом також визначені вимоги:

✔до кваліфікації особи, відповідальної за виробництво та імпорт ветеринарних лікарських засобів;

✔до порядку здійснення ветеринарного фармакологічного нагляду;

✔до форми та змісту опису корпоративної системи фармакологічного нагляду щодо кожного ветеринарного лікарського засобу, що вводиться в обіг;

✔до належної практики фармакологічного нагляду щодо ветеринарних лікарських засобів.

📑Наказ вводиться в дію одночасно з введенням в дію Закону України «Про ветеринарну медицину» (від 04 лютого 2021 року № 1206-IX). Закон вводиться в дію через рік з дня припинення або скасування воєнного стану.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!