УНІКАЛЬНИЙ ЦИФРОВИЙ ХАБ ДЛЯ АГРОВИРОБНИКІВ

12 серпня Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило унікальну онлайн-платформу «Державний аграрний реєстр» (ДАР).

💬Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА на своєму телеграм каналі https://t.me/vestistoyanova/3881 зазначає, що “Спрощено процедуру отримання аграріями державної підтримки. ДАР — це унікальний і єдиний цифровий хаб для агровиробників України і він вже доступний для Вас!

📌 Реєстрація у ДАР займає декілька хвилин.

Отримайти доступ до інформації про наявні програми державної підтримки та подавайте на них заявку онлайн, приймайте участь у цільових субсидованих та кредитних програмах.

👍Реєструватися можуть всі аграрії, після чого уся ключова інформація про виробника автоматично підтягується у ДАР і ви зможете перевірити в е-кабінеті дані про свою діяльність, земельні ділянки, тварин, тощо. Потрібен лише е-підпис.

📜Оброблення заявки можна відстежувати в режимі реального часу.

💥Гаряча лінія нашого Департаменту

+38 096 492 62 75

+38 096 186 16 51

❗️Звертаю увагу аграріїв Одещини: найближчим часом у ДАР з’являться перші програми підтримки дрібних фермерів – зерновіків та тваринників.

👍Закликаю всіх аграріїв приєднуватися до платформи ДАР, користатися всіма можливостями у швидкий, прозорий та безпечний спосіб!” – пише Алла Стоянова.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!