АГРАРІЇ ОДЕЩИНИ: ВІДВЕРТА РОЗМОВА

💥Палкі дискусії, гострі питання, професійні та грамотні відповіді. У такій атмосфері 17 серпня у м. Біляївка відбулася відкрита зустріч агросектору району з керівництвом громади та Аллою Стояновою директором Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА.

✅Головні теми обговорення:

– грантові можливості та держпідтримка для агросектору;

– бронювання;

– ДАР (реєстрація в Державному аграрному реєстрі);

– розблокування податкових накладних;

– порядок проведення державної реєстрації потужностей операторів ринку;

– підсумки жнив 2022 року в Біляївській міській громаді;

– стан надходжень до бюджету громади від сільськогосподарських товаровиробників.

🤝Участь в зустрічі прийняли профільні представники ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, ГУ ДПС в Одеській області.

💬Алла Стоянова «Біляївська громада одна з лідерів найскладніших в історії нашої країни Жнив: обстріли, блокування логістики, відсутність обігових коштів, перебої з постачанням сільськогосподарської техніки й обладнання, брак кадрів, відсутність палива та добрив тощо. Однак фермери, всупереч складним умовам, розпочали справжню битву за врожай. Підсумки Жнив 2022 — це перемога над ворогом. Аграрії — тил економіки, держава — опора для фермерів. Саме держпідтримка в рамках проекту “єРобота” – надійне плече для сільгоспвиробників. “Свій сад”, “Своя справа”, “Своя теплиця”, “Переробка” – раджу кожному аграрію ознайомитись з проектами. Якщо є питання, звертайся до нашого Департаменту на гарячу лінію (+38 096 492 62 75, 096 186-16-51). Працюємо єдиною командою” підкреслила Алла Стоянова.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!

📑Всі презентаційні матеріали розміщені в фото звіті