На півдні Одещини розпочалася жнивна кампанія.
На півдні Одещини розпочалася жнивна кампанія.Хід збиральних робіт перебуває на постійному контролі директора Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА Єгора ЧИКШЕЄВА.
Наразі аграрії південних районів області вже розпочали збирання озимого ячменю та зимуючого гороху. Цього року зернові та зернобобові культури мають бути зібрані з площі 773,6 тис. га.
Перші результати свідчать про добру врожайність. Незважаючи на погодні виклики, сільгоспвиробники Одещини працюють у посиленому режимі, щоб своєчасно та якісно зібрати врожай, забезпечивши продовольчу безпеку регіону та країни.

