На півдні Одещини розпочалася жнивна кампанія.

На півдні Одещини розпочалася жнивна кампанія.Хід збиральних робіт перебуває на постійному контролі директора Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА Єгора ЧИКШЕЄВА. Наразі аграрії південних районів області вже розпочали збирання озимого ячменю та зимуючого гороху. Цього року зернові та зернобобові культури мають бути зібрані з площі 773,6 тис.[…Читати далі…]

Читати далі

14 червня – Всесвітній день донора крові

Шановні донори! Щиро вітаємо вас із Всесвітнім днем донора крові та висловлюємо подяку за вашу небайдужість, відповідальність і готовність допомагати людям. Кожна донація крові – це врятоване життя, шанс на одужання та надія для пацієнтів, які потребують переливання крові. Дякуємо всім донорам за ваш внесок у збереження здоров’я та життя[…Читати далі…]

Читати далі