На півдні Одещини розпочалася жнивна кампанія.
На півдні Одещини розпочалася жнивна кампанія.Хід збиральних робіт перебуває на постійному контролі директора Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА Єгора ЧИКШЕЄВА. Наразі аграрії південних районів області вже розпочали збирання озимого ячменю та зимуючого гороху. Цього року зернові та зернобобові культури мають бути зібрані з площі 773,6 тис.[…Читати далі…]
Читати далі