Шановні фермери!

Щиро вітаю вас із Днем фермера України!
Своєю невтомною працею ви забезпечуєте продовольчу безпеку держави, зміцнюєте економіку та підтримуєте розвиток українського села. Навіть у найскладніші часи ви залишаєтеся відданими своїй справі, демонструючи стійкість, відповідальність і любов до рідної землі.
Дякую кожному, хто працює на благо Одещини та України. Бажаю миру, міцного здоров’я, добробуту, щедрих врожаїв і впевненості у завтрашньому дні.
Зі святом! З найкращими побажаннями директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА Єгор ЧИКШЕЄВ.