КУРС НА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Фахівці Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин разом із представниками профільних департаментів Одеської ОВА взяли участь у виїзному засіданні з питань відновлення та розвитку економічного потенціалу громад Одеської області.
Зважаючи на те, що економіка є одним із стратегічних пріоритетів повоєнного відновлення та подальшого розвитку Одеської області, важливо покращити умови бізнес-клімату, які сприятимуть залученню інвестицій, впровадженню активаторів, які позитивно впливатимуть на розвиток й зростання приватного сектору та регіональної економіки в цілому.
Так, під час зустрічі у Вигодянський територіальній громаді Одеського району учасники засідання розглянули питання:
- інвестиційної привабливості громади;
- можливості створення нових туристичних маршрутів та вдосконалення наявної логістики;
- стану доріг між колишніми сільськими радами;
- наявності водних об’єктів, зокрема ставків, річок та об’єктів рибогосподарської діяльності;
- стану питної води та водопостачання у селах, що входять до складу громади;
- будівництва сухого порту (елеваторів для перевалки та зберігання зерна);
- розвитку тваринництва та переробки;
- відновлення зрошення;
- будівництва об’єктів зеленої енергетики;
- забезпеченості громади пожежною та дорожньою технікою.
Учасники робочої зустрічі наголосили, що наразі одне із головних завдань – це вивести регіональну економіку на новий рівень внаслідок структурних змін перспективних галузей, зокрема зеленої та цифрової трансформації, що сприятиме наближенню економіки Одеської області до європейського рівня.
З метою ефективного впровадження стратегії відновлення та розвитку Одеської області, учасники робочої групи продовжать виїзні засідання до громад регіону. Це дозволить у найкоротші терміни визначити проблемні питання, що потребують вирішення та пріоритетні напрями роботи.
![](https://agro.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-6aef1acc7de4b598b75266019c247d4c-v-1024x544.jpg)
![](https://agro.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-57a4d705504467ffb03a3836e902be96-v-1024x683.jpg)
![](https://agro.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-8436b5137582bbe6605307cf39968e21-v-1024x683.jpg)
![](https://agro.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-6a2564d9bd4562e616a1e1404a51e8d9-v-1024x683.jpg)
![](https://agro.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-b0385836bd79ed6e7418fc675d237396-v-1024x683.jpg)
![](https://agro.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-3d41111b7487a9ddf4379e0370911038-v-1024x683.jpg)
![](https://agro.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-f8d67baf8b9c5f74386a34b86cb13481-v-1024x683.jpg)
![](https://agro.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-9e5c0796a780611ac44d331a1ee5e72b-v-1024x683.jpg)
![](https://agro.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-121ae8aebf2dcc8e8d2fad32c4e276f0-v-1-1024x683.jpg)
![](https://agro.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-e0d8925c691b00085fc1db0832db09fe-v-1024x683.jpg)
![](https://agro.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-d0cb4194345003e7c5ff3c1ec7eaace0-v-683x1024.jpg)
![](https://agro.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-156395386238e3554ecf3a35061acb30-v-1024x683.jpg)