НЕЗАКОННІ ЗАБУДОВИ НА УЗБЕРЕЖЖІ р.ДНІСТЕР ДЕМОНТУЮТЬ

Фахівці Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА, проаналізувавши стан законності у сфері земельних відносин на території Маяківської сільської ради, виявили ряд порушень щодо забезпечення безперешкодного та безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів та островів для загального користування.

Установлено численні факти незаконної забудови невстановленими особами узбережжя водних об’єктів (плавнів, заток, у тому числі р. Дністер), стихійні та несанкціоновані місця для рибалки, самовільно  встановлені будівлі, тимчасові споруди, трапи, містки, помости, гідротехнічні споруди, у тому числі відсутність документів на право користування земельною ділянкою.

З метою забезпечення законності у сфері земельних відносин, голові Маяківської сільської ради до 29 лютого 2024 року доручено провести разом із  правоохоронними органами обстеження узбережжя водних об’єктів на території громади та зафіксувати всі факти самовільної забудови. За результатами обстеження, у разі відсутності власників самовільної забудови та відповідних дозвільних документів на земельні ділянки, демонтувати її.