СПРОЩЕНО ВВЕЗЕННЯ В УКРАЇНУ СОРТІВ РОСЛИН

📊Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 917 «Про затвердження Порядку видачі або відмови у видачі, переоформлення, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин та контролю за їх використанням».

📜Документ підготовлений Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Постановою виконуються євроінтеграційні зобов’язання України про надання можливості підприємцям використовувати невелику кількість насіння і садивного матеріалу незареєстрованих сортів для наукових цілей або селекційної роботи.

Згідно з Постановою, встановлюється відповідна процедура видачі або відмови, переоформлення, анулювання підтвердження на ввезення в Україну зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин та контролю за їх використанням.

🔱Також затверджується форма заяви про видачу підтвердження та ввезення в Україну зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин, не внесених до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення, селекційних, дослідних робіт і їх експонування.

❗Контроль за використанням зразків насіння і садивного матеріалу здійснюється Держпродспоживслужбою.

📜Попередню постанову № 691 від 2016 року, якою врегульовувався порядок видачі Держспоживслужбою підтверджень на ввезення та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу Кабінет Міністрів визнав такою, що втратила чинність.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!