АГРОГРАНТИ: 57 МІЛЬЙОНІВ ДЛЯ ПРОЄКТІВ ВІТАМІНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО БОРОШНА

👍Програма USAID АГРО оголосила про старт нової грантової програми із загальним бюджетом до 57 млн гривень для 15 проєктів з вітамінізації борошна.

💥Головна мета – зробити українську продукцію конкурентною на міжнародних ринках, розширити асортимент і збільшити обсяги переробки.

📑Фортифікація (збагачення) борошна вітамінами та мікроелементами для покращення здоров’я населення у світі вже стала звичною практикою, яка впроваджена у понад 80 країнах. Міжнародні організації висловлюються за користь вітамінізованого борошна та закуповують його для гуманітарних програм, зокрема, і для забезпечення продуктами харчування країн Африки та Азії.

📢В умовах війни та обмеженого експорту, низьких цін на зерно виробництво вітамінізованого борошна сприятиме вдосконаленню каналів і ринків збуту, розширить доступ мікро-, малих і середніх сільськогосподарських підприємств – виробників зерна до борошномельних підприємств і налагодженню довгострокового співробітництва.

💬Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА зауважує, що “аграрії, які готові взяти участь у грантовій програмі мають:

✅до 21 серпня 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: agro.subawards@chemonics.com);

✅22 серпня 2023 р. з 14:00 до 16:00 АГРО взяти участь у онлайн-семінарі;

✅18:00 17 вересня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання в темі листа вказувати його назву: ЗПЗ № 57 (Вдосконалення експортних можливостей борошномельних підприємств завдяки вітамінізації борошна).

👍Прошу аграріїв Одещини ретельно ознайомитись з умовами проєкту та подати заявки. Гранти — механізм розвитку Ваших підприємств”, – говорить Алла СТОЯНОВА.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!