ЗУСТРІЧ З КОМПАНІЯМИ-ЧЛЕНАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БІЗНЕС АСОЦІАЦІЇ

Сьогодні відбулась зустріч з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації.

Основні питання, які були обговорені під час зустрічі:

✅ Презентація діяльності Комітету відновлення України ЄБА та можливості співпраці бізнес-спільноти з місцевою владою. Антон Басистий, координатор Регуляторного та IT Комітетів ЄБА, розповів про проєкти, які вже впроваджуються та про майбутні перспективи співпраці.

✅Представники ЄБА розповіли про свої проекти, такі як GB4U, Invest Map і EBA Second Bank Chance. Зазначені інноваційні ініціативи спрямовані на підтримку розвитку бізнесу та створення нових можливостей для інвесторів.

✅ Також розглянули стан поточної ситуації в Одеській області за галузевим спрямуванням. Зокрема, обговорили співробітництво з бізнесом в умовах воєнного стану, економічні втрати регіону від військових дій рф, підтримку релокованих компаній, екологічну ситуацію та стан аграрного комплексу області.

➡️ Спільно напрацювали перспективи на 2023-2024 роки та закликали бізнес-спільноту долучитись до відкритого Меморандуму про співпрацю між Одеською обласною державною (військовою) адміністрацією, органами державної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання.

Інформує Прес-служба Одеської ОВА