ДО УВАГИ ВОДІЇВ!

До уваги водіїв вантажівок та підприємств, що займаються перевезеннями!

З метою збереження дорожнього покриття у спекотний час, з 10 липня вступають у силу літні заборони на рух вантажного транспорту з 10:00 до 18:00.

❗️З 18:00 до 10:00 рух вантажного транспорту дозволено!

❌Обмеження руху діятиме на трасах М-15 /Одеса-Рені/,

М-05 /Київ-Одеса/, М-14 /Одеса-Мелітополь/

у межах Одеської області для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн.

✅Виняток – транспорті засоби спеціалізованого призначення та транспорт, що здійснюють перевезення:

➢ небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці;

➢ вантажів, пов’язаних із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій;

➢ військових вантажів, товарів подвійного призначення та/або майна, шо використовується для потреб оборони;

➢ гуманітарної допомоги;

➢ людей.

✅Дозволяється також пересування транспортних засобів, що здійснюють міжнародні перевезення вантажів, за умови, що водій вантажного автомобіля має заброньоване місце в черзі очікування для перетину державного кордону України для автомобільного сполучення засобами електронної системи («єЧерга») за два дні до черги очікування на найближчий час.

✅Підприємствам, що займаються перевезенням зернових, олійних та пально-мастильних вантажів рекомендовано звернутися до Одеської обласної державної (військової) адміністрації для консультації та подальшого отримання перепусток у комендантську годину за телефонами:

(048)718 93 87, (048) 718 95 20

Консультація здійснюватиметься з понеділка по п’ятницю з 09.00 по 18.00 год. Для належної організації видачі перепусток відповідні документи слід надсилати на електронну адресу ytsatskoi@od.gov.ua.

❗️Територіальний підрозділ Укртрансбезпеки спільно з Управлінням патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції, Головним управлінням Національної поліції в Одеській області контролюватимуть дотримання водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків.

‼️Водночас Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області забезпечить встановлення відповідних заборонних та інформаційних дорожніх знаків, інформаційних панно, та визначення місць для розташування спеціальних майданчиків чи стоянок великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів на період дії особливого режиму.

Доручення надані всім відповідним службам та підрозділам.