СИЛЬНА НАЦІЯ: АГРАРІЇ ОДЕЩИНИ — КРАЩІ ВОЇНИ ПРОДОВОЛЬЧОГО ФРОНТУ

❗27 квітня відбулось урочисте нагородження представників аграрного сектору Одещини. Борис Волошенков в.о.голови Одеської обласної державної адміністрації вручив відзнаки Президента України «За оборону України».

💬“Наші аграрії – це надійний тил. Попри всі труднощі Ви успішно проводите посівну кампанію. Це дає нам усім впевненість у майбутньому, в тому, що Україна буде з хлібом. Аграрії – воїни на продовольчому фронті. Ви сієте під обстрілами. Працюєте і вдень, і вночі, прекрасно розуміючи всі ризики. Ми пишаємось вами. Дякуємо за невтомну працю” – зазначив Борис Волошенков.

💥За вагомий особистий внесок в забезпеченні продовольчої безпеки регіону та країни в цілому, за значні досягнення в професійній діяльності, за самовіддану працю та активну громадську позицію. За надання благодійної допомоги спрямованої на користь Збройних Сил України та допомогу населенню відзнаку Президента України «За оборону України» отримали:

✔Юрій Демент співзасновник ТОВ «ІНТЕРПРАЙС КОРПОРЕЙШН»;

✔Федір Златов заступник голови СФГ «Балкани»;

✔Дмитро Чапой менеджер з постачання ТОВ «Агропрайм Холдинг»;

✔Марія Булаєва завідувач виробничої лабораторії ТОВ «Південьагропереробка»;

✔Віктор Кожухаренко голова СФГ «Вікторія»;

✔Олександр Кучеренко головний інженер ТОВ «ДУНАЙ-АГРО»;

✔Андрій Плахотнюк завідуючий тваринною фермою ТОВ «Агрофірма «Маяк»;

✔Володимир Тараненко налагоджувальник консервного цеху № 1 ТОВ «РКЗ «Південний»;

✔Ольга Лазаренко голова СФГ «Прогрес»;

✔Віталій Слободенюк завідувач виробничої ланки СФГ «Колос»;

✔Руслан Тацин зоотехнік ТОВ «Колос»;

✔Вячеслав Грибенко начальник Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Одеській області;

✔Ігнат Братінов засновник СФГ «Кулевча»;

✔Олександр Радзілевич директор ТОВ «Юг Агро Груп»;

✔Віталій Аріков головний агроном СВК «Ставровський»;

✔Ольга Горбунова менеджер відділу збуту Приватного підприємства «ОНІКС»;

✔Сергій Паровик заступник директора ТОВ «Новатор»;

✔Віктор Бояджи тракторист-машиніст ТОВ «Агро-Модуль»;

✔Ігор Калюжний засновник групи компаній «Техноторг»;

✔Валерій Дідуренко тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ТОВ агропромисловий комплекс «Саврань»;

✔Микола Кобзар тракторист-машиніст ТОВ «Маяк»;

✔Сергій Постіка заступник голови СФГ «ПостАгро»;

✔Наталія Гуславська бухгалтер Фермерського господарства «Олена і К»;

✔Петро Бірбінюк голова ФГ «Джондір-Б»;

✔Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної (військової) адміністрації.

👊🏻Аграрний напрямок – запорука продовольчої стабільності і соціальної безпеки. В Україні ми маємо 25% усіх чорноземів світу, але головне – людей, які люблять свою справу, працюючи на цій землі. Завдяки сміливості та професіоналізму аграріїв було проведено посівну та зібрано врожай, якій врятував тисячі життів від голоду.

💬Алла Стоянова директор Департаменту зазначила, що “2022 рік був особливий: рік розпачу, втрат та непокори. Але, навіть у ці важкі часи, українці знаходили в собі силу, щоб жити далі, працювати та розвиватись. Першу перемогу у війні здобув саме агросектор. Я вдячна Президенту за високу оцінку роботи та цього року нагороду отримує не один фермер — а фермери цілої нації — фермери України. Ми всі працюємо як одна злагоджена команда. Аграрії Одещини за час війни надали гуманітарну допомогу Миколаївській, Херсонській областям. До Київської області відправлено 10 вагонів зерна. Також агросектор Одещини забезпечує збройні сили України якісними продуктами харчування, закупає амуніцію та автівки для фронту. За останній час відправлено понад 500 одиниць техніки. Праця кожного агропідприємства — запорука збереження та розвитку економіки країни. Дякую вам. Кожен із вас герой. Разом наближаємо нашу спільну перемогу. Віримо в Збройні сили України й сподіваємося, що збиратимемо урожай з українських земель вже під мирним небом!» – говоріть Алла СТОЯНОВА.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!

Також за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійного обов’язку було нагороджено представників енергетичного сектору регіону.

и ещё 50