БРОНЮВАННЯ

💥22 лютого відбулась нарада заступника міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького з керівниками структурних підрозділів обласних військових адміністрацій, що забезпечують виконання функцій із питань агропромислового розвитку.

📜Головна тема зустрічі – питання прийому заявок із бронювання військовозобов’язаних працівників від агропідприємств за кожною з областей, відповідно до нового порядку бронювання.

❗Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА звертає увагу на зміни.

💬“Увага! Листи на бронювання, що були подані до 27 січня 2023 року, і по яким не було прийнято рішення Мінекономіки – втратили свою актуальність, у зв’язку із скасуванням постанови КМУ від 03.03.2022 №194.

Наразі подавати заявки на бронювання необхідно відповідно до нового порядку https://bit.ly/3IL4GX9

‼️До уваги агропідприємств!

Подання заявок на визначення підприємств, установ, організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, здійснюється виключно відповідно до Порядку та критеріїв, затверджених постановою КМУ від 27.01.2023 № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».

ℹ️ Окремо наголошуємо, що це не має відношення до Порядку віднесення об’єктів до критичної інфраструктури, затвердженого постановою КМУ, від 9 жовтня 2020 р. № 1109.

💬«Оновлений порядок важливий. Він зараз фактично передбачає два основні типи подання документів на бронювання: перший – це підприємства, в яких є мобілізаційне завдання, вони подаються через ОВА; другий – підприємства, які такого завдання не мають. Останні будуть поділені на дві підкатегорії: агропідприємства, які мають більше 50 працівників, і ті, які обробляють більше 1 тис. га, подаватимуться через Мінагрополітики», – підкреслив Тарас Висоцький.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!