ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПОРТЕРІВ ВІДКРИТО НОВІ АГРАРНІ РИНКИ  

За даними Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів  за останні 15 місяців Україна відкрила 32 нових експортних ринки  для українських товарів. 

Протягом цього часу були відкриті ринки для українських виробників у таких країнах, як Ізраїль, Чорногорія, ОАЕ, Сербія, КСА, Ліван, Бельгія, Литва, Ефіопія, Японія, Аргентина, Лівія, Кувейт, Словаччина, Йорданія, Туреччина, Ліберія, Грузія, Катар, Боснія та Герцеговина.

Найбільший попит має молоко та молочні продукти, м’ясо птиці та продукти птахівництва, мед, дрібна та велика рогата худоба, а також корми для тварин. Крім того, в переліку українських товарів, для яких відкривалися ринки інших країн, є рептилій та живі равлики для розведення. 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України під час свого засідання 9 лютого передав повноваження щодо формування та забезпечення реалізації державної політики у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, карантину та захисту рослин, державної політики у сфері ветеринарної медицини, органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції від Мінекономіки до Мінагрополітики. 

Роман Лещенко зазначив, що Мінагрополітики отримало  увесь необхідний для якісної роботи функціонал. А саме  формування державної політики у сферах: безпечності та якості харчових продуктів; карантину та захисту рослин; ветеринарної медицини; органічного виробництва; обігу та маркування органічної продукції.