ДЛЯ ВИРОБНИКІВ ЦУКРУ РОЗГЛЯНЕТЬСЯ ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА НА ГАЗ

Кабінет міністрів розгляне можливість державної підтримки для виробників цукру у випадку збереження високих на газ у період переробки 2022 р. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.  

З метою підтримки виробників соціально значущих товарів Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 12.01.2022 № 19 «Про затвердження Порядку організації та проведення біржових торгів з продажу природного газу власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість»,  яка врегульовує питання продажу газовидобувними компаніями 20% природного газу власного виробництва на біржових торгах. 

Утім подорожчання палива впливає на всіх без винятку виробників, зокрема й на планування виробництва в цукровій промисловості на 2022 рік. 

«Окремо хочу звернутись до асоціації «Укрцукор». У випадку надвисоких цін на природний газ восени 2022 року, Уряд знайде для бурякоцукрової галузі збалансоване рішення щодо ціноутворення на газ на період цукробурякового виробництва на заводах. Тому спокійно інвестуйте у вирощування і плануйте посівні площі згідно зі сівозміною», – наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко