ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ПРАВИЛ ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО І СПОРТИВНОГО РИБАЛЬСТВА

Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин інформує, що «для громадського обговорення оприлюднено проект наказу Мінагрополітики «Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства».

Діючі Правила любительського і спортивного рибальства є морально застарілими і такими, що не відповідають вимогам сьогодення, адже не оновлювалися з 1999 року. На даний час надійшло понад 200 пропозицій від рибалок-любителів, рибалок-спортсменів, підводних рибалок та інших стейкхолдерів. Пропозиції було детально опрацьовано фахівцями Агентства, їх переважна більшість була врахована при оновленні проекту Правил, який було подано Міністру Мінагрополітики для підпису.

Остаточна фіналізація документу відбудеться після його громадського обговорення.

Детальніше з проектом документу можна ознайомитися за посиланням https://darg.gov.ua/_proekt_nakazu_minagropolitiki_0_0_0_11721_1.html

Зауваження та пропозиції просимо надавати до 06.02.2022 на e-mail: fish@darg.gov.ua або за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 45-А.Телефон для довідок: (044) 486-25-91.

ДІЄМО РАЗОМ!