Портал «Дія.Бізнес» поповнився новою вкладкою — «Земельна реформа»

Портал «Дія.Бізнес» поповнився новою вкладкою — «Земельна реформа».

Тепер підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи і в сфері земельних відносин.

https://business.diia.gov.ua/land-refrom За цим посиланням Ви дізнаєтеся про всі нові можливості для землевласників, фермерів та громад, а також для тих українців, які раніше не мали можливості придбати й розпоряджатися землею.

Сторінка розподілена за трьома напрямами: «Я — землевласник», «Я — покупець» та «Я — орендар», де кожен знайде відповіді на актуальні запитання.

Так, землевласник дізнається, кому він може продати земельну ділянку, за якою ціною, які документи для цього потрібні, чи можна продати частину землі та які податки доведеться сплатити під час продажу тощо.

Покупець отримає вичерпну інформацію щодо всіх умов покупки землі та збору необхідної документації.

А орендар довідається про свій пріоритет при викупі землі та принцип реалізації переважного права, а також про різні важливі нюанси дії договору оренди.

Крім того, на сторінці «Земельна реформа» ресурсу «Дія.Бізнес» кожен знайде довідкові матеріали та інструкції щодо користування земельною ділянкою, а також стосовно купівлі й продажу земельної ділянки.