Тарас Висоцький провів перше засідання з питань підтримки експорту сільгосппродукції

Сьогодні, 22 жовтня, під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства Україна Тараса Висоцького відбулося перше засідання робочої групи з питань підтримки експорту вітчизняної сільськогосподарської продукції.

В заході взяли участь представники Державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька, заступник Міністра економіки України – Торговий представник Тарас Качка, Голова правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев, представники обласних державних адміністрацій та громадськості.

Тарас Висоцький зазначив, що спільною метою Мінагрополітики, Мінекономіки, Держпродспоживслужби та агенцій є постійна робота над розвитком та підтримкою експорту та відкриття нових ринків для наших виробників.

«Сьогодні перше стартове засідання робочої групи. Пріоритетом для нас є забезпечення єдиної інформаційної комунікації і взаємодії з експортерами та аграріями для потенційно швидкого зростання експорту вітчизняної сільськогосподарської продукції та продовольства. І цей напрямок збігається з напрямком підтримки державою», – зазначив перший заступник.

Він, додав, що маючи позитивний досвід роботи тематичних міжвідомчих штабів – таких як податковий, логістичний, агрохімічний, розвитку меліорації, маємо налагодити ефективну роботу й аграрного експортного напрямку.

Під час обговорення учасниками були розглянуті питання щодо шляхів та інструментів підтримки експорту, а також організаційної діяльності робочої групи з питань вітчизняної сільськогосподарської продукції.