ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ СЕМЕЙНІХ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин інформує, що Мінагрополітики спрямувало на позабюджетний рахунок 389 724,39 гривень для надання додаткової фінансової підтримки сімейним фермерським господарства через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів/голів сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

НАГАДУЄМО, що порядок надання сімейним фермерським господарствам цієї додаткової фінансової підтримки був затверджений ще у 2019 році Постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 565.
«У сучасних умовах ОСГ є структурним елементом агропромислового комплексу України і відіграють важливу роль у виробництві сільськогосподарської продукції. Вони залишаються стабілізуючою ланкою господарювання, яка компенсує зниження обсягів виробництва продукції сільського господарства на окремих аграрних підприємствах, забезпечує продовольчі потреби населення і формує грошові доходи селян. Після підписання Постанови вдалося перерахувати близько 400 тис. грн на позабюджетний рахунок як допомогу сімейним фермерським господарствам у частині ЄСВ. Ці кошти передбачалося виплатити і у 2020 році, і у 2021-му, проте в зв’язку з відсутністю програмного забезпечення взаємозв’язку Державна податкова служба України з Державна Казначейська Служба України це зробити не вдавалося. Наразі кошти вже надійшли на рахунки сімейних фермерських господарств у Державному пенсійному фонді. Це доплати за 2020 рік та І і ІІ квартали 2021 року», – підкреслила Алла Стоянова.

ПІДТРИМКА ФЕРМЕРСТВА – РОЗВИТОК КРАЇНИ!