КРЕДИТУВАННЯ: СИЛА РОЗВИТКУ

📢Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА інформує про стан залучення кредитних коштів суб’єктами підприємництва – сільськогосподарськими товаровиробниками Одеської області у 2023 році.

📜Станом на 25 вересня 2023 року загальна кількість сільськогосподарських товаровиробників, які залучили кредитні кошти становить – 996, що на 17 підприємств більше в порівнянні з відповідним показником за минулий тиждень, у тому числі за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» кількість підприємств становить – 806.

💲Обсяг залучення кредитних коштів сільськогосподарськими товаровиробниками Одеської області по всіх програмах кредитування становить 3,9 млрд грн, що в порівнянні з відповідним показником за минулий тиждень збільшився на 120,4 млн грн.

💻За програмою 5-7-9 обсяг залученого кредиту/кредитної лінії сільгосптоваровиробниками становить 3,36 млрд грн, що в порівнянні з минулим тижнем збільшився на 119,6 млн грн.

Мінімальна процентна ставка за укладеними кредитами/кредитними лініями становить – 0,01%

(по Україні – 0,01 %), а максимальна – 32,1% (по Україні – 45,0 %).

В порівнянні з відповідним показником за минулий тиждень максимальна процентна ставка збільшилася на 2,1%.

💬Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА підкреслює, що “сприяння активності бізнесу, його прагнення до успіху попри війну – важливі чинники нашої фінансової стабільності та подальшого відновлення країни.

Уряд досягає цієї мети, зокрема, завдяки державній програмі підтримки мікро- малого та середнього підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

Програма є рушійною силою розвитку малого бізнесу і суттєвою допомогою агросектору, який спрямовує свої зусилля на підтримку економіки держави та наближення перемоги”, – говорить Алла СТОЯНОВА.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!