УКРАЇНА БУДЕ З ХЛІБОМ: АГРАРІЇ ОДЕЩИНИ ЗІБРАЛИ ПЕРШИЙ МІЛЬЙОН ТОНН ЗЕРНА НОВОГО ВРОЖАЮ

📍Одеські фермери тримають оборону аграрного фронту. В регіоні попри військову агресію росії аграрії зібрали перший мільйон тонн зерна.

💬Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА повідомляє, що “ми щоденно моніторимо стан збирання врожаю. На сьогодні в Одеської області маємо 1,02 млн тонн, з яких:

🌿505 тис. тонн — ячмінь (середня врожайність 34,2 ц/га);

🌾458 тис. тонн — пшениця (середня врожайність 32,0 ц/га);

☘161 тис. тонн — ріпак (середня врожайність 18,5 ц/га).

🌱56 тис. тонн — горох (середня врожайність 18,5 ц/га);

💥Лідери з намолоту:

✅ Білгород-Дністровський район:

✔150 тис. тонн ячменю (середня врожайність 43,0 ц/га);

✔130 тис. тонн пшениці (середня врожайність 41,0 ц/га).

✅ Болградський район

✔100 тис. тонн ячменю (середня врожайність 38,0 ц/га);

✔64 тис. тонн пшениці (середня врожайність 30,0 ц/га).

🔆Найбільш посушливий район на Одещині – Ізмаїльський. Та саме тут найбільш гостро стоїть питання зрошення. Вже зараз можна побачити вплив кліматичних умов на агросектор. Загалом Ізмаїльщина зібрала 117 тис. тонн ранніх зернових та зернобобових культур (середня врожайність — 22 ц/га).

👍Але попри всі складності, аграрії Одещини — незламні воїни продовольчого фронту. Війна, ракетні обстріли, захмарні ціни на добрива та низькі ціни зернотрейдерів, кліматичні виклики, але аграрії Одещини все подолають та ніколи не опустять руки. Вони збирають врожай під звуки повітряної тривоги, об’єднуються й допомагають один одному, щоб завершити роботи вчасно, створюють робочі місця, наповнюють бюджет громад, працюють і вдень, і вночі, прекрасно розуміючи головне — Україна повинна бути з хлібом!

Ця незламність дає впевненість у майбутньому. Італійський полководець Джузеппе Гарібальді якось сказав, що «цінність зерна визначається його врожайністю, а цінність людини – тією користю, яку вона може принести своєму ближньому». Аграрії Одещини – герої широкополих українських нив. Дякую за незламність!” – говорить Алла СТОЯНОВА.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!