АГРОДОПОМОГА: БЕЗКОШТОВНІ ГЕНЕРАТОРИ

👍Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА звертає увагу сільгоспвиробників на можливість отримання генераторів.

🔱Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) і проект «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA) запрошують сертифікованих органічних операторів розташованих у Чернігівській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській, Сумській, Запорізькій, Одеській та Миколаївській областях України подавати заявки на безкоштовне отримання генераторів. Програму фінансує Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини (BMEL).

💬“Звертаю увагу, загальна кількість генераторів – 25. Згідно умов, потрібно подати заявку у письмовій формі до 10 липня 2023 року. Більш того, до кожної заявки додається копія дійсного сертифікату, виданого органом сертифікації, яку потрібно надіслати електронною поштою на адресу проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» – coa-ukraine@afci.de.

✔Кожен оператор, заявка якого на безкоштовне отримання генератора отримає схвалення, повинен буде за власний рахунок організувати отримання та транспортування генератора з визначеного місця в Київській області не пізніше 20 серпня 2023 р. Кожен генератор важить біля 1 т. Кожен дизель-генератор матиме потужність 25 кВт (номінальну потужність 30-33 кВА). Якщо надійде більше 25 заявок, генератори будуть розподілені наступним чином:

1. Значне виробництво тваринницької продукції (розведення великої рогатої худоби, свинарство та/або птахівництво).

2. Значні переробні потужності (включно з сушінням органічної сировини).

3. Значне тепличне виробництво.

4. Значне рибництво та/або виробництво продукції аквакультури.

5. Потреба в безперебійному електропостачанні потужністю до 25 кВт.

🙌З початком війни українські компанії опинились в надскладних умовах. Втрата активів на окупованих територіях, відтік персоналу за кордон, труднощі з логістикою, зниження купівельної спроможності – всі ці фактори негативно впливають на ведення бізнесу. Незважаючи на виклики та труднощі, аграрії намагаються адаптуватися, продовжувати працювати, шукати виходи на нові ринки та альтернативні джерела для підтримки діяльності. Залучення грантових ресурсів та коштів дійсно заслуговують особливої уваги для втілення проєктів компаній. Форма заявки за посиланням: https://forms.gle/ZGRVZaM81VtumGZS9” – говорить Алла Стоянова.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!