ПРИВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА

Щороку у другу суботу березня в Україні відзначається День землевпорядника. Це професійне свято тих, хто дбає про ефективне управління найціннішим ресурсом людства – землею. Будівництво підприємств, шкіл чи закладання садів – відлік створенню усього дають саме землевпорядники. Тож важко переоцінити ту роль, яку відіграватимуть ці фахівців у повоєнному відновленні України.

Але немає жодних сумнівів, що українські землевпорядники – впораються! Адже за їх плечима – величезний досвід впровадження ефективних змін та інновацій.

Землевпорядники приймали безпосередню участь у розробці і втіленні земельної  реформи в Україні, перетворивши землю у важливий бюджетоутворюючий фактор. Вони зуміли адаптувати свою діяльність у воєнний час, освоїти зміни та прийняти обмеження, пов’язані із закриттям доступу до кадастрів.

Сьогодні землевпорядники, попри усі випробування, активно долучаються до розбудови Національної інфраструктури геопросторових даних, впроваджують сучасні стандарти та принципи просторового планування. У цьому професійна спільнота опирається на допомогу.

Землевпорядники роблять надважливий внесок у сьогодення країни. Але ще вагомішу роль вони будуть відігравати у її майбутньому відновленні. 

Чудовий подарунок  до професійного свята підготував землевпорядникам Держгеокадастр, оприлюднивши до обговорення Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання щодо відновлення пілотного проекту з внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками в умовах воєнного стану». Пілотний проект, про який йдеться у Постанові, був ініційований Програмою USAID АГРО. 

Наші найщиріші вітання з професійним святом! Дякуємо за сумлінність і старанність на ниві ефективного управління земельними ресурсами.