АГРАРІЇ ОДЕЩИНИ ОТРИМАЛИ РУКАВИ ДЛЯ НАПІЛЬНОГО ЗБЕРЕГАННЯ ЗЕРНА

Аграрії Одещини отримали перші рукави для напільного зберігання зерна від ФАО

✍🏻08 листопада спільними зусиллями Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА за дорученням Міністерства аграрної політики та Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) на Одещині розпочали реалізацію програми з надання фермерам рукавів для зберігання зерна.

💬Алла Стоянова директор Департаменту агрополітики Одеської ОВА зазначає, що “101 підприємство мають отримати 928 рукавів. До Одещини вже прибули 726 штук. Розподіл відбувся згідно із поданих заявок. Проведено велику роботу з нашими партнерами та донорами. Важливо, що велика кількість цих рукавів та техніки українського виробництва, що є в свою чергу підтримкою нашої економіки в цей складний час”.

📩Подача заявок та розподіл рукавів відбулись через Державний аграрний реєстр – цифрову платформу.

💬«Для нас важливо не просто допомогти аграріям, а й зробити будь-яку допомогу максимально зручною, простою та прозорою” – підкреслює Алла Стоянова.

❗Нагадуємо, проект реалізується Мінагрополітики та ФАО за фінансової підтримки Канади, Японії та Minderoo Foundation на загальну суму 60,5 млн доларів США.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!