ЗАБЕСПЕЧЕННЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ

? 24 березня 2022 р. Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», який набув чинності 7 квітня 2022 р.

Він спрямований на швидке залучення сільськогосподарських земель країни у виробництво с/г продукції в умовах воєнного стану.

?Цим законом запроваджено деякі правові механізми, які насамперед ставлять інтереси суспільства у забезпеченні невідкладного використання незадіяних сільськогосподарських земель для виробництва продовольства в умовах війни.

Важливе роз’яснення щодо застосування Закону про продовольчу безпеку в умовах воєнного стану №2145-ІХ було розроблено за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО Завантажити роз’яснення та примірники договорів тут: https://bit.ly/3LR4XqoНові правові норми розраховані на застосування лише у період воєнного часу. Із відновленням мирного життя держава повернеться до звичних процедур регулювання земельних відносин.