УКРАЇНСЬКА АГРАРНА ДЕЛЕГАЦІЯ НА “ЕКСПО-2020”

З 12 по 16 лютого 2022 року заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба візьме участь у презентаційних заходах у складі офіційної делегації від України в рамках роботи українського павільйону на Всесвітній виставці «Експо – 2020» (м. Дубай, ОАЕ) з метою двосторонніх зустрічей з високопосадовцями ОАЕ з питань аграрної та продовольчої політики. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.  

В рамках  проведення «Agro UA: smart decisions» відбудеться одна з найвпливовіших щорічних виставок харчової промисловості й виробництва напоїв «Gulfood 2022».

Понад 30 наших виробників харчової промисловості й напоїв зможуть представити свої експозиції в Українському павільйоні.

Це унікальний майданчик для демонстрації та обміну найкращими практиками та пошуку надійного партнерства, адже серед учасників понад
5 000 компаній і близько 98 000 відвідувачів з понад 190 країн світу.

У рамках тематичних днів передбачається:

  • представлення колективної експозиції українських виробників на міжнародній виставці харчової промисловості й виробництва напоїв “Gulfood 2022”;
  • презентація компаній на майданчику українського павільйону на Всесвітній виставці “Експо – 2020” діловій спільноті комплексу “Експо-2020”;
  • проведення B2B та B2G заходів на павільйонах країн-учасниць виставки;
  • відвідання Дубайського товарно-сировинного центру (DMCC).

У разі зацікавленості заявку слід надсилати на електронну адресу a.bondar@export.kyiv.ua, контактний номер+38093-263-10-12, Анна Бондар, або заповнити форму на сайті https://gulfood.com.ua/.

Нагадаємо, Всесвітня виставка «Експо – 2020» у м. Дубай відкрита з 1 жовтня 2021 року до 31 березня 2022-го. Від початку роботи українського павільйону його відвідало близько 500 тисяч гостей, серед яких – представники урядів, парламентів, бізнесу, діячі культури як з України, так і з інших країн світу.