ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОСНОВНОЇ ДЕРЖАВНОЇ ТОПОГРАФІЧНОЇ КАРТИ МАСШТАБУ 1:50 000

В рамках реалізації проєкту з Картографічною службою Королівства Норвегія «Карти для сприяння належному управлінню землями в Україні» Держгеокадастром протягом 2018 – 2021 років організовано:
  оновлення цифрової топографічної карти масштабу 1:50 000; 
–  створення бази топографічних даних на територію України.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.  

«Надання доступу користувачам та використання ними Основної державної топографічної карти забезпечить єдину картографічну основу для власника геопросторових даних на центральному та місцевому рівні», – зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба.

За його словами, це дозволить уникнути несумісності картографічної основи та сприятиме створенню наборів геопросторових даних та їх інтеграції в національну інфраструктуру геопросторових даних.  

Держгеокадастром передбачається організація топографічного моніторингу зазначеної карти, що дасть можливість використовувати її як  офіційне державне джерело топографічних даних для всієї території України, у тому числі для територіальних громад. 

З метою презентації результатів створення Основної державної топографічної карти Держгеокадастром 27 січня 2022 року о 10:00 заплановано проведення відкритої онлайн ZOOM-конференції на тему «Роль та місце основної державної топографічної карти масштабу 1:50 000 для реалізації національної інфраструктури геопросторових даних».

Під час проведення ZOOM-конференції будуть презентовані особливості створення та оновлення основної державної топографічної карти, можливості її використання та практичного застосування у майбутньому.

Запрошуємо представників центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та фахівців у сфері топографо-геодезичної та картографічної діяльності долучитись до онлайн Zoom-конференції за наступним посиланням: 

https://us02web.zoom.us/j/82732615603?pwd=SjhLaUcxMFNtSjFHYUJyVVNNaWY4UT09