РОЗВИТОК ОДЕЩИНИ — ЗАГАЛЬНА МЕТА

Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин внесла до порядку денного дев`ятої сесії Одеської обласної ради декілька питань, по яких була включена як доповідач, а саме:

Внесення змін до рішення обласної ради від 21 грудня 2018 року No 837-VII «Про затвердження регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина».

Алла Стоянова зазначає, що “розвиток агропромислового комплексу Одещини — запорука економічного зростання та розвиток нашого регіону. При формуванні програми наш Департамент провів широку консультаційну роботу по всіх напрямках – від Міністерства до сільгоспвиробника. Ми врахували потреби кожного, щоб у наступному році державна та регіональна підтримки були використані з максимальним ефектом для аграріїв. При цьому, є важливим аспект підтримки наукового потенціалу аграрної Одещини, який також був врахований у запропонованих нами змінах до регіональної програми. Адже формування міцного наукового фундаменту дозволить нам вийти на якісно новий рівень розвитку”.

Призначення на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БЮРО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» Булгару Артема Івановича.

Алла Стоянова підкреслила, що “команді Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин вдалося створити успішне комунальне підприємство, яке професійно справляється із завданням розвитку сільських територій та є для бюджету надійною опорою. Спільними зусиллями у 2021 році реалізовано низку успішних проєктів. Наприклад, разом із агентством Туреччини ТІКА та за сприянням радника голови ООДА Ю. Дімчогло, в Україні дано старт унікальному проєкту з вівчарництва, який впроваджено для 24-х гагаузьких сімей у 7 селах Одеської області. Призначення молодого та амбітного керівника КП “Бюро регіонального розвитку” – новий виток розвитку нашого комунального підприємства. На сьогодні нам спільними зусиллями вдалося вивести комунальне підприємство на самофінансування, без потреби у бюджетних коштах». Кожне з ініційованих питань підтримане більшістю депутатського корпусу, що є своєрідним маркером оцінки роботи Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин.

“Лідерами не народжуються, ними стають. Одещина стала лідером серед регіонів із урожайності. Наш регіон пілотний з реалізації 12 проєктів зрошення. Залучено до Одещини майже 350 млн грн з державного бюджету на тваринництво та рослинництво. За кожною перемогою стоїть копіткий і часом нелегкий шлях становлення, але нам багато вдається, тому що нас об’єднує одна спільна мета – зробити Одеську область сильною і квітучою” – додала Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин.

РОЗВИВАЄМО АГРАРНУ ОДЕЩИНУ РАЗОМ!