528 АГРАРІЇВ ОДЕЩИНИ ОТРИМАЮТЬ КОМПЕНСАЦІЇ

5 листопада під головуванням Тараса Висоцького першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України відбулося засідання робочої групи по відшкодуванню втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин зазначає «Ми зробили все, щоб постраждалі фермери отримали обіцяну державну компенсацію. Оскільки, саме фермерські господарства створюють робочі місця в сільській місцевості, наповнюють бюджети громад та є надійної опорою для кожної громади! Аграрії Одещини отримають підтримку від держави в розмірі 4700 грн на га, це допоможе фермерам не втратити рік і пересіяти чи змінити культуру».

Під час засідання членами засідання було заслухано зведену відомість обласної комісії Одеської області, якою було подано документи відповідно до термінів, та відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 885.

Кількість отримувачів внесених до зведеної відомості обласної комісії Одеської області становить 528, загальна площа на яку надається дотація відповідно складає – 22959,69 гектарів.