Представники польських та українських інвесторів обговорили перспективи двосторонньої співпраці

Сьогодні, 26 жовтня, в приміщенні Клуба Кабінету Міністрів України за участю Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка відбулася зустріч з представниками польських та українських інвесторів.

У заході взяли участь Перший віце-прем’єр-міністра України – Міністр економіки України Олексій Любченко, віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Рєзніков, заступник Міністра інфраструктури України Мустафа Масі Найєм, заступник Міністра цифрової трансформації України з питань розвитку ІТ Олександр Борняков, заступник Голови Фонду державного майна України Тарас Єлейко, а також представники польських та українських компаній. 

«На 30 році існування України була проведена масштабна земельна реформа, запущено ринок землі. Наразі більше 50% українців підтримують цю ініціативу. Україна вірить у малого і середнього фермера. Окрім цього, українські компанії представлені у Польщі і активно співпрацюють. Зараз унікальний час для інвестування в Україну», – зазначив Міністр.

Під час виступиту перший віце-прем’єр-міністра України – Міністр економіки України Олексій Любченко зазначив, що наразі робляться кроки на виконання політичної рамки з планом національної стратегії на 2020-2030 рр., і є як довгострокові так і короткострокові перспективи. Бюджетна декларація, яка затверджена на три роки є відповіддю держави як вона будує свої відносини з бізнесом. Створена певна і потужна інфраструктура для захисту інвестицій. 

Протягом засідання розглядався увесь комплекс питань двостороннього співробітництва, що становлять взаємний інтерес, включаючи секторальну співпрацю за окремими напрямками. Польська сторона висловила підтримку тих реформ в українській економіці, які зараз проводяться і принесуть позитивні зміни. 

Також, представники бізнесу висловили своє бачення і свої очікування щодо перспектив співпраці України з Польщею.