ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ЩОДО ВИНОГРАДАРСТВА ТА ВИНОРОБСТВА. ЧИННІ ТА ПЕРСПЕКТИВНІ!

Робочі матеріали “Агрофоруму 2021: Південь і Північ”
Спікер: В’ячеслав Пономарьов директор Асоціації «Виноградарі та винороби України».

“Виноробну галузь України 2020-ий рік вдарив глобальним напливом імпортної виноробної продукції, яка збільшилася в порівнянні з 2019 роком на 30%.
Враховуючи собівартість на сировину в Україні, наші виробники не можуть бути конкурентоспроможними на власному ринку. Продажі українського вина значно знизились, всупереч виробництву якісної вітчизняної виноробної продукції.
Законопроєкт створює належні економічні й правові умови, сприятливі для розвитку виноградарства в Україні. Вносяться зміни до Земельного кодексу України та Закону України «Про оренду землі», якими пропонуються встановити мінімальний строк у 25 років для користування земельними ділянками під виноградниками або для їх закладання” – підкреслює Алла Стоянова.

“Я вдячна В’ячеславу Пономарьову за яскраву і фахову презентацію. Одещина – серце українського виноградарства. І для нашого регіону розвиток цієї галузі – дуже важливий і стратегічний крок!”- зазначила Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства, та земельних відносин Одеської ОДА.