ПРАЦІВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ АПК ВІДЗНАЧИЛИ ПОЧЕСНИМИ ГРАМОТАМИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Від всієї команди Департаменту агрополітики, продовольства та земельних відносин щиро вітаємо Золотар Людмилу Георгіївну і Панчишина Івана Васильовича з нагородою Почесними грамотами.

Враховуючи важливу роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави, напередодні 30-ї річниці Незалежності України Сергій Гриневецький відзначив нагородами працівників департаментів, управлінь та служб ОДА.

“Саме державні службовці, як ніхто інший, відчувають на собі й реформи, і проблеми, і ті перспективи які очікують і регіон, і країну. Державні органи влади – одна із ключових ланок державотворчого механізму, адже внесок держслужбовців у розбудову України є основою її незалежності та суверенітету. Хоча я відчуваю, що лише на 30-му році ми почали розуміти, як суспільство, наскільки важливо боротись за свою держава і берегти її. Бо Незалежність дісталась нам дуже легко, за неї ніхто не боровся. Тоді ми думали, що виробляючи чимало сталі, чавуну, хліба і сала – то ж прогодуємо і себе, і всю Європу. Ал економіка і геополітика працюють зовсім по іншому. Тому одна з тих головних задач, яку ставить перед нами Президент Володимир Зеленський, через програмні документи – це реалізація стратегії Національної безпеки, що має середньострокову перспективу і має втілюватись в життя негайно. Тому саме від нас, працівників виконавчих органів влади, багато чого залежить, зокрема саме ми маємо передати досвід новоствореним територіальним громадам у формуванні державної політики, допомогти їм на місцях створити їх політичну, кредитну і кадрову історію. Є багато питань, які потребують вивчення й світового досвіду, але разом з тим, нам варто розробляти та свою національну програму. Зокрема, в Одеській області, з урахуванням стратегій РНБО, що затверджені Указом Президента, розроблено Стратегію Розвитку регіону до 2027 року, реалізація якої спрямована на те, щоб поліпшити якість життя населення. Якщо якість життя буде поліпшуватись, то й економіка буде працювати.” – зазначив у своїй промові Сергій Гриневецький.

І підсумовуючи свою промову додав, що саме від кожного нас з вами залежить, наскільки Україна буде самостійною і незалежною, саме від нас залежить, наскільки Україна буде процвітати, саме від нас залежить, яким чином ми будемо далі розвиватися. Дійсно, Україна – це люди, які забезпечують її державний суверенітет, її цілісність і розвиток.

З Днем Незалежності України!